• Spotkanie z Mikołajem.

• 20 grudnia do naszej szkoły dotarł święty Mikołaj. Radość naszych uczniów była przeogromna, ponieważ spełniły się ich marzenia. Dziękujemy wszystkim przyjaciołom Helenowa za tak miły gest.

• Magiczny czas.

• Święta Bożego Narodzenia to w naszej szkole czas magiczny. Uczniowie piszą listy do świętego Mikołaja, ubierają choinki, pieką pierniczki, biorą udział w świątecznych akcjach, konkursach, tworzą wspaniałe prace plastyczne.

• Odwiedziny wolontariuszy.

• W okresie przedświątecznym odwiedzili nas wolontariusze Fundacji Lotto oraz Totalizatora Sportowego. Razem z uczniami wykonali piękne zimowe prace plastyczne. Warsztaty z tak zacnymi gośćmi wprowadziły nas w wyjątkowy nastrój. Bardzo dziękujemy za prezenty przekazane naszym uczniom.